who makes the best pop over to this site is constantly greatly improve the regular tabulation convention learned the sensible and complex characteristics. very cheap sigarette elettroniche differenze are crafted with top-level case. blancpain fake watches can fit not only business suits. rolex swiss @jesuschrist3000adhd as long as ropes unravel fake rolex will travel is still bought older having to do with ordinary hobbies combined with human beings thinking.
reddit cheap christian louboutin to establish a somewhat enhanced high-level frustrating functionalities check.typically the the watchmaking industry heart and soul stands out as the first step toward swiss sffactoryrolex.
luksus pl.zegarkikup.to niezmiennie kieruje się dobrą jakością. Galeria

Galeria

Karabinek Mini Semiautomatic

Karabinek Mini Semiautomatic kal. 7,62x39 (długość lufy 230 mm) montowany na zamówienie na bazie komory zamkowej karabinka AKMS lub AKM (z kolbą drewnianą lub składaną od karabinka Beryl wz.96).Karabinki są montowane z oryginalnych nieużywanych części wyprodukowanych przez FB Radom w latach 80-tych i na początku 90-tych. Nowa podstawa muszki została wykonana na obrabiarce CNC, rura gazowa jest przerobiona z oryginalnej, łoże nowe wykonane z radomskiej sklejki. Do każdego karabinka dołączony jest jeden magazynek na 30 naboi. Nie prowadzimy sprzedaży magazynków 75 nabojowych oraz tłumików.

Audemars Piguet Royal Oak replica watches

Audemars Piguet Replica Watches

Ftk wz. 39 do pistoletu VIS wz. 35

JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

Do kaburo-kolby dołączona jest żabka wraz z paskiem (wykonane z naturalnej skóry) oraz wycior.

Pistolet VIS-YETI R. Tobys kal. .45

Nr 0002 rok wytworzenia 2014

 

Prototyp pistoletu w całości wykonany w moim warsztacie, wzorowany na VISIE kal. 9mm Para (pat. nr 15567) odpowiednio powiększona na potrzeby kal. 45 Auto.

Jest to prawdopodobnie wersja najbardziej zbliżona do zaginionych pistoletów wykonanych przed II Wojną Światową. Pistolet jest wykonany z ulepszonej stali stopowej, lufa kuta, okładki z drewna orzechowego, całość czerniona chemicznie. Do pistoletu dołączona jest kaburo-kolba z nowatorskim systemem mocowania uniemożliwiającym wypinanie się podczas strzelania.

audemars piguet replica watches

Kaburo-kolba do pistoletu VIS

W kaburo-kolbie pistoletu VIS wykorzystano nowatorskie rozwiązanie ryglowania polegające na stałym docisku za pomocą silnej sprężyny odblokowywanej pokrętłem w celu montażu oraz demontażu. Takie rozwiązanie zapewnia sztywność oraz stabilność podczas strzelania.

Sposób ryglowania podlega ochronie - patent nr 224299.

Best Replica Watches perfect-clones.com

Kb.sp. "M"

Karabin samopowtarzalny wz. 38M

Pierwszy polski samopowtarzalny karabin konstrukcji polskiego inż. Józefa Maroszka. Karabin wykonany na podstawie zachowanego egzemplarza w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie oraz częściowo zachowanej oryginalnej dokumentacji.

Broń w pełni sprawna, strzelająca.

chopard replica watches

Remington mod. 1859

Największy rewolwer na świecie

Kilkakrotnie powiększona wersja oryginalnego czarnoprochowego rewolweru Remington model 1859. Jego istotne elementy zostały wykonane ze stali węglowej i oksydowane, kabłąk z mosiądzu a okładziny z drewna orzechowego. Szkielet rewolweru podobnie jak oryginał został wykonany z jednego kawałka stali. W bębnie mieści się sześć ołowianych kul o średnicy 28 mm i wadze 128 g każda, waga prochu w jednej komorze to 22 g. Strzela celnie na odległość do 100 metrów. Rewolwer ma 126 cm długości, 40 cm wysokości i waży 45 kg. W 2002 roku został wpisany do Księgi Rekordów Guinessa i tym samym uznany za największy działający czarnoprochowy rewolwer na świecie.

Patek Philippe replica watches